Přeskočit na obsah

Brambory

Laudine

Laudine je poloraná, žlutá brambora, jejíž hlízy jsou oválné a dužnina žlutomasá. Varný typ AB. Po uvaření je tuhá, vhodná nejlépe jako příloha nebo bramborový salát. Kaše je z ní lepkavá a s hrudkama.

cena: 15 Kč/kg
VYPRODÁNO

Valdivia

Poloraná salátová odrůda s pěkně žlutou slupkou a žlutou dužninou. Varný typ A. Vhodná na přípravu salátů a i jako příloha.

cena: 15 Kč/kg
VYPRODÁNO

Agria

Agria je poloraná až pozdní odrůda s univerzálním použitím. Je to varný typ B. Vhodná na bramboráky i hranolky. Je žlutomasá a po uvaření neztrácí barvu.

cena: 15 Kč/kg
VYPRODÁNO

Laura

Laura je poloraná, konzumní odrůda, varný typ B. Její dužnina je krásně žlutomasá, po uvaření nezesvětluje. Má lahodnou chuť. Vynikající je z ní bramborová kaše, bramboráky a hranolky.

cena: 15 Kč/kg
VYPRODÁNO

Esmee

Esmee je červený brambor raného typu s příjemně žlutou dužninou a rubínovou slupkou. Varný typ AB, tudíž je z ní výborný bramborový salát. Je mírně nepravidelného tvaru.

cena: 15 Kč/kg
VYPRODÁNO

Druhá jakost

Pokud má brambor nějakou drobnou chybu, tak ho nevyhazujeme, ale dáváme ho do druhé jakosti. Ta se prodává za nižší cenu, avšak musíte počítat s tím, že se na něm nachází drobné dírky nebo je nějak jinak poškozen.

cena: 8 Kč/kg
VYPRODÁNO

Krmné brambory

V krmných bramborách nalezneme malé či hodně poškozené brambory, které se náramně hodí na krmení hospodářských zvířat. Dostupnost ověřte raději telefonicky.

cena: 4 Kč/kg
VYPRODÁNO